Interbyt.cz

Šatní skříň moli 2 – bílý lux/žlutá

Tento oblíbený produkt Šatní skříň moli 2 - od známé společnosti MB jde nakoupit zrovna dnes za výhodné peníze. Nyní můžete mít za 6 338 Kč.
Šatní skříň moli 2 - bílý lux/žlutá
Ověřit dostupnost
Značka: MB
6 338 6 672 Kč Sleva -5%

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Šatní skříň Moli je 2 dvéřová, uvnitř skříně je v horní části police, pod ní šatní tyč, ve spodní části 3 x otevřené police, 2 x výsuvný šuplík. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. 

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli.