Šatní skřín Martin V 200, bílá

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Martin V 200
Značka: PSK
13 367 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: bílá 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Korpus má ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
200x214x63cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Zajímavý kousek Šatní skřín Martin V 200, získáte rovnou na stránkách v populární rubrice ložnice. Připravili jsme pro vás parádní produkty z naší kategorie ve výhodné akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další produkty od značky PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený produkt Šatní skřín Martin V 200, bílá od výrobce se zárukou kvality PSK je k sehnání teď extra se slevou. Nyní za 13 367 Kč.