Šatní skřín Galaxie 200cm

  Dodáváme v dekoru bílá / dub Beuafort  Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí  Nákres vnitřního spořádání na... více informací »
Šatní skřín Galaxie 200cm
Značka: IMS
11 769 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá / dub Beuafort  Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí  Nákres vnitřního spořádání na...

 

Dodáváme v dekoru bílá / dub Beuafort 
Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí 
Nákres vnitřního spořádání na fotografii níže 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 200x210x61cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Nejprodávanější produkt Šatní skřín Galaxie 200cm můžete najít právě teď tady na webu v populární kategorii moderní skříně. Najděte si nové produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze.

Tento žádaný produkt Šatní skřín Galaxie 200cm od oblíbené značky se zárukou kvality IMS je k dispozici tady ve výhodné akci. Stojí teď u nás 11 769 Kč.