Interbyt.cz

Šatní skříň se zrcadlem annie 4d – dub provence

Tento exkluzivní produkt Šatní skříň se zrcadlem annie 4d - dub provence od výrobce se zárukou kvality LB lze sehnat v naší internetové nabídce opravdu levně. Výhodně za cenu 38 033 Kč.
Šatní skříň se zrcadlem annie 4d - dub provence
Ověřit dostupnost
Značka: LB
38 033
Popis produktu

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu Provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence.

 

Co by v každé ložnici nebo dětském či studentském pokoji nemělo chybět, jsou šatní skříně. Pohodlně do nich uložíme jak velké, tak malé kusy oblečení. Nabízená skříň Annie je čtyřdvéřová se zrcadlem, po obou stranách skříně jsou úzké policové části s tyčí na šaty a uprostřed je širší část, také s tyčí na šaty a dvěma policemi. Součástí vnitřního…