Šatní skříň annie 2d (zrcadlo vpravo) – dub provence

Tento zlevněný produkt Šatní skříň annie 2d (zrcadlo vpravo) - dub provence od předního výrobce LB jde pořídit na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 13 298 Kč.
Šatní skříň annie 2d (zrcadlo vpravo) - dub provence
Ověřit dostupnost
Značka: LB
13 298

Popis produktu

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu Provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence.

 

Co by v každé ložnici nebo dětském či studentském pokoji nemělo chybět, jsou šatní skříně. Nabízená skříň Annie je dvoudvéřová. Po levé straně skříně jsou plná dvířka, na pravé straně je zrcadlové křídlo dveří. Uvnitř je skříň vybavená dvěma tyčemi na šaty, které jsou umístěné pod sebou. Police je potřeba dokoupit. Naleznete je v souvisejících…