Jednodveřová skříň sailor – bílá

Tento kvalitní kus Jednodveřová skříň sailor - bílá od skvělé a známé značky LB je dostupný právě levně. V současnosti pořídíte za cenu 8 618 Kč.
Jednodveřová skříň sailor - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 618

Popis produktu

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u moře by si většina z nás chtěla užívat co nejdéle. Avšak u nás se výlety k moři týkají spíše prázdnin, které vždy utečou jako voda a než se nadějeme jsme zpátky v práci nebo ve škole. Skříň Sailor v námořnickém stylu vám umožní si přiblížit dovolenkovou atmosféru po celý rok.

 

Klíčovou roli hraje bílá barva, která se vyznačuje jednoduchostí a čistotou. V kombinaci s bílou barvou krásně vyniknou další odstíny nábytku či dekorací, které máte v místnosti. Kovové dekorativní prvky v bronzové barvě, které jsou umístěné na rozích dvířek dodávají na eleganci. Ve stejném stylu, tedy v kovu bronzové barvy, jsou i úchytky se vzorem kotvy.

 

Skříň také potěší úložným prostorem, který je tvořen třemi policemi a čtyřmi zásuvkami na kuličkových pojezdech. Dveře můžete dle preferencí namontovat na levou nebo pravou stranu. Maximální nosnost polic je 15kg a zásuvek…