Termokonvice SAGAFORM Accent, černá

SAGAFORM Accent - stolní termokonvice na kávu/čaj. Plášť z polypropylenu, vnitřní skleněná nádoba. Dodávána se dvěma víčky... více informací »
Termokonvice SAGAFORM Accent
Značka: NOO
995 Kč
Ověřit dostupnost
SAGAFORM Accent - stolní termokonvice na kávu/čaj. Plášť z polypropylenu, vnitřní skleněná nádoba. Dodávána se dvěma víčky...

SAGAFORM Accent – stolní termokonvice na kávu/čaj. Plášť z polypropylenu, vnitřní skleněná nádoba. Dodávána se dvěma víčky (bílé, oranžové). Obsah 1L. Dodáváno v papírové krabici s ilustrativním potiskem.
Tento kvalitní produkt máte možnost koupit právě na stránkách umístěný v sekci kuchyně! Nyní můžete získat kvalitní produkty ve zmiňované kategorii snadno online. Mezi zákazníky oblíbený výrobce NOO svým zákazníkům dodává kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele NOO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Termokonvice SAGAFORM Accent, černá dostanete nyní na našich stránkách ve známé rubrice čajové konvice! Prozkoumejte ještě podobné produkty z této populární sekce jednoduše online.

Často hledaný kousek Termokonvice SAGAFORM Accent, černá od známé společnosti NOO máte možnost sehnat v naší nabídce za příznivou cenu! Pouze nyní za 995 Kč.