Dětská patrová postel s úložným prostorem brody 80x190cm – dub

Tento akční a ve slevě produkt Dětská patrová postel s úložným prostorem brody 80x190cm - dub od této skvělé značky LB jednoduše pořídíte zrovna dnes v bezva akci. V akci za cenu 13 265 Kč.
Dětská patrová postel s úložným prostorem brody 80x190cm - dub
Ověřit dostupnost
Značka: LB
13 265

Popis produktu

Patrová postel Brody poskytne v dětském pokoji maximální úsporu místa, které by jinak zabíraly dvě samostatné postele. Ložná plocha obou lůžek je 80x190cm a poskytnou dětem místo ke klidnému spánku. Pod dolním lůžkem se nachází zásuvka s úchytkou. Zásuvka je uvnitř rozdělena deskou na dvě stejné části a je vybavena kolečkovými pojezdy, která zajišťují snadnou manipulaci. Na horní lůžko se děti dostanou pomocí schůdků, jejichž nášlapná plocha je dostatečně široká a jejich maximální zatížení je 100kg. Schůdky je možné mít pouze na pravé straně.

 

Převládající dekor dubu zlatého je obohacen o plochy v bílé barvě. Reálné rozložení barev výrobku lze vidět na fotografiích z showroomu. Po bližším prozkoumání zásuvky najdete jemné motivy pampelišek. Díky neutrálnímu spojení barev najde postel využití v pokoji pro holky i kluky. Nosnost horního lůžka je 80kg a spodního 120kg. Postel je dodávána s rošty (deskami), nikoli matracemi. Doporučené matrace najdete níže v souvisejících…