Kombinovaná komoda s prosklením osvald – šedá/dub

Akční a ve slevě kus Kombinovaná komoda s prosklením osvald - šedá/dub od výrobce s mnohaletou tradicí LB je k dispozici aktuálně na našich stránkách za super cenu! Nyní nakoupíte za 13 735 Kč.
Kombinovaná komoda s prosklením osvald - šedá/dub
Ověřit dostupnost
Značka: LB
13 735

Popis produktu

Komoda může být umístěna jak pod televizi, tak samostatně. Prosklenou část můžete využít například k vystavení vašich cenností. Vpravo se nachází zásuvky s kuličkovým pojezdem s plným výsuvem poskytnou vám dostatek úložného prostoru a pokud nebudou stačit, je zde ještě krytá skříňka. Rozměr čela dvou horních zásuvek 64,8×18,6cm (š, v) a spodní 64,8×37,3cm (š, v). Maximální nosnost šuplíku je 20kg.

 

Skleněná křídlová dvířka uprostřed o rozměrech 32,3×74,9cm (š, v) jsou vyrobeny z černého hliníkového profilu se skleněnou deskou o šířce 0,4cm. Uvnitř se nachází skleněná police, která prostor rozděluje na 2 stejné výklenky o rozměrech 30,9×35,6cm (š, v). Nalevo za plnými odklopnými dvířky je přihrádka s poličkou z dřevotřísky, rozděluje tento prostor na 2 stejné výklenky o rozměrech 30,9x35cm (š, v). Otevírá se stlačením dvířek pomocí mechanismu Push Latch. Maximální zatížení skleněné pozice je 5kg, dřevotřískové police 15kg.Horní deska komody je tvořena černým lesklým sklem….