Ložnice Veronika s postelí 180cm, ořech/černá

  Moderní ložnicová sestava nyní z TOP cenu!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru ořech... více informací »
Ložnice Veronika s postelí 180cm
Značka: IMS
20 864 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní ložnicová sestava nyní z TOP cenu!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru ořech...

 

Moderní ložnicová sestava nyní z TOP cenu! 
Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy 
Dodáváme v dekoru ořech / černá 
Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části 
Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí 
Nákres vnitřního spořádání na fotografii níže 
Sestava zahrnuje: skřín, postel, 2x noční stolek a komoda 
Postel nezahrnuje matraci a rošt  
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 228x214x58cm 
Postel + noční stolky: 278x85x205cm, 180x200cm 
Komoda: 132x92x38cm 
 
MODERNÍ LOŽNICOVÁ SESTAVA VERONIKA 
Hledáte ložnicovou sestavu za dobrou cenu? Rádi byste své ložnici vdechli nový život? Ložnice Veronika vám jistě padne do oka. Jednoduché, stylové provedení bude úspěšně čelit módní výstřelkům a vám se vaše nová ložnice jen tak neokouká. Tento nábytek dodá vašemu pokoji svěží atmosféru. Veronika nabízí dostatek úložných ploch a dámy jistě ocení velké zrcadlo na šatní skříni. Neváhejte a udělejte si radost!
 
Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo i jednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Exkluzivní výrobek Ložnice Veronika s postelí 180cm, ořech/černá od přední společnosti IMS jednoduše můžete získat momentálně se slevou! V akci za cenu 20 864 Kč.