Čtyřdveřová sestava skříní s plnými dveřmi do ložnice sofia –

Kvalitní a žádaný produkt Čtyřdveřová sestava skříní s plnými dveřmi do ložnice sofia - od značky s dlouholetou tradicí LB máte možnost získat právě napořád výhodně! Právě lze objednat jen za 29 038 Kč.
Čtyřdveřová sestava skříní s plnými dveřmi do ložnice sofia -
Značka: LB
29 038
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tato soustava skříňí je stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia vyrobená z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva. Sestava se skládá z kombinace dvou jednodveřových a jedné dvoudveřové skříně z kolekce Sofia, které jsou určené do ložnice a všechny jsou v hloubce 63,4cm.

 

Co se týče jednodveřových částí, tak dveře jsou zavěšeny v pantech s úhlem otevření 110 stupňů. Prostor za nimi vyplňuje rovnoměrně rozmístěných 6 polic a jedna šatní tyč v horní části, přičemž zatížení každé z polic může být až 10 kg. Jedinečný styl této nábytkové řady podtrhuje frézované zdobení ve dvou ozdobných pásech na přední straně dvěří.  Dvířka se vám budou pohodlně otvírat díky krásné designové úchytce z kovu. Za dveřmi střední široké části  nalezneme tři široké police přes celou horní i spodní šíři, mezi nimiž se nachází visící plocha, kterou zaopatřuje šatní tyč,…