Psací stůl s kontejnerem trendy – dub zlatý/bílá/modrá

Výjimečný výrobek Psací stůl s kontejnerem trendy - dub zlatý/bílá/modrá od našeho předního výrobce LB jde pořídit teď za extra cenu. Nabídky již od 5 979 Kč.
Psací stůl s kontejnerem trendy - dub zlatý/bílá/modrá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 979

Popis produktu

Pokud potřebujete vybavit dětské nebo studentské pokoje kvalitním a praktickým nábytkem, doporučujeme Vám kolekci Trendy. Navíc jde o sestavu, kterou můžete použít jak pro malé, tak velké studenty. Tato jedinečná kolekce vyniká hlavně svým materiálovým provedením. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z lamina (tl.16mm,26mm) v dekoru dřeva dub zlatý. Díky variabilitě kolekce Trendy, můžete z jednotlivých dílů poskládat sestavu, která bude vašemu dítěti vyhovovat.

V každém dětském pokoji nesmí chybět psací stůl, kde si naši malí i velcí studenti vypracovávají úkoly nebo odkládají jiné pomůcky. Nabízený psací stůl Trendy má jednoduchý design. Je rovný, horní a boční deska je vyrobena z lamina v dekoru dřeva dub zlatý. Druhá strana stolu má kovovou opěru v černém matu a bílou deskou. Maximální zatížení horní desky je do 15kg. Součástí psacího stolu je kontejner umístěný pod horní deskou. Kontejner má tři šuplíky, kde horní šuplík je v bílém provedení s potiskem a dva šuplíky jsou v modrém…