Interbyt.cz

Postel annie 160x200cm s vyklápěcím roštem a nočními stolky – šedá/dub

Exkluzivní produkt Postel annie 160x200cm s vyklápěcím roštem a nočními stolky - šedá/dub od značky s dobrým jménem LB snadno můžete získat právě teď u nás za super peníze! Právě teď za cenu 31 711 Kč.
Postel annie 160x200cm s vyklápěcím roštem a nočními stolky - šedá/dub
Ověřit dostupnost
Značka: LB
31 711
Popis produktu

Chcete mít každé ráno pocit, že se probouzíte na předměstí francouzského městečka? Pak je manželská postel Annie určená právě pro vás. Design postele Annie je navržen v duchu oblíbeného Provence stylu, jemuž dominují prvky venkova s rustikálním vzorem. Vedle mimořádného designu oceníte i objemný úložný prostor, který je tvořen vyklápěcím roštem. Oceníte také praktické rozdělení na dvě stejné přihrádky. Díky svým rozměrům je postel vhodná i do menších interiérů. Maximální komfort při spánku zajistí pevný lamelový rošt. Matraci je však nutno dokoupit zvlášť. Vhodné kousky naleznete níže v souvisejících produktech. Postel je vyrobena z lamina a MDF v odstínech šedé barvy. 

 

Noční stolek Annie v sobě kombinuje prvky moderního a venkovského Provence stylu. Toto originální spojení ještě více obohacuje netradiční šedá barva. Noční stolek však nepůsobí jen dojmem designového doplňku. Překvapí také svou praktickou stránkou a funkčností. Dvě pojízdné uzavřené zásuvky doplňuje vrchní…