Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, růžová

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm
Značka: COT
5 931 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 160x80x65 cm
Velmi žádaný kousek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, růžová máte možnost dostat právě zde tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci dětské pokoje. Pořiďte si zlevněné kusy z této populární sekce za výprodejovou cenu! Tento vyjímečný výrobce COT vám poskytuje špičkové výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem.
Tento unikátní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 lze sehnat ještě tady na našem webu zařazený v rubrice postele pro 1 dítě. Mrkněte na unikátní produkty z naší rubriky z pohodlí domova!
Hodně žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, růžová můžete najít také tu na našem webu v sekci postele pro 1 dítě! Připravili jsme ještě další kousky ve zmíněné kategorii snadno online! Přední značka COT má k dispozici kvalitní sortiment. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Povedený kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, růžová je k dostání pohodlně na našich stránkách umístěný v rubrice postele pro 1 dítě! Nyní získáte akční produkty ze zmíněné kategorie ve slevě.
Tento levný produkt Dětská postel s úložným prostorem lze sehnat bez problémů na našem webu v populární rubrice postele pro 1 dítě! Prozkoumejte vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Hodně povedený produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, růžová je k dispozici také na stránkách umístěný v rubrice postele pro 1 dítě. Vyhledejte si podobné zboží z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kvalitní zboží značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento designový produkt je k získání pohodlně tu v oblíbené sekci postele pro 1 dítě. Podívejte se na parádní produkty z této rubriky ve výprodejové akci.
Tento diskontní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, růžová seženete bez obtíží tady a teď na našem webu zařazený v kategorii postele pro 1 dítě. Máme pro vás nové výrobky ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další kvalitní produkty od značky COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka COT nabízí špičkové zboží . Nové kousky každý den!

Tento diskontní produkt můžete pořídit v pohodě na našem webu v populární sekci postele pro 1 dítě. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této sekce z pohodlí domova! V očích zákazníků populární výrobce COT pro své zákazníky prodává skvělé výrobky.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To však není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky COT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm, růžová s osvědčenou značkou COT snadno naleznete ještě dnes za skvělou cenu. Levně za cenu 5 931 Kč.