Rozkládací jídelní stůl H386, sonoma

Moderní jídelní stůl  Stůl je rozkládací = 118 - 158cm   Je vyroben z materiálů MDF laminované v dekoru dub... více informací »
Rozkládací jídelní stůl H386
Značka: HAL
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní stůl  Stůl je rozkládací = 118 - 158cm   Je vyroben z materiálů MDF laminované v dekoru dub...

Moderní jídelní stůl 
Stůl je rozkládací = 118 – 158cm  
Je vyroben z materiálů MDF laminované v dekoru dub sonoma 
Provedení desky stolu extra pevné 
Nohy stolu v provedení MDF laminované 
 

Parametry
stůl: 118-158x75x76cm  Ve slevě produkt Rozkládací jídelní stůl H386, sonoma můžete pořídit bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené sekci jídelní stoly – dřevěné! Nyní můžete získat vyjímečné zboží ze zmíněné sekce za extra cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele HAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka HAL dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den. Tento akční produkt Rozkládací jídelní stůl H386, máte možnost pořídit v pohodě tu na webu v populární rubrice jídelní stoly – dřevěné. Pořiďte si ostatní produkty z naší rubriky za super ceny! To ovšem není všechno, máme toho více. Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od dodavatele HAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Diskontní produkt Rozkládací jídelní stůl H386, sonoma jde nakoupit ještě tady u nás v populární kategorii jídelní stoly – dřevěné. Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z naší rubriky za super ceny. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od značky HAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka HAL dlouhodobě prodává top zboží.

Hodně povedený produkt Rozkládací jídelní stůl H386, sonoma od spolehlivého výrobce HAL snadno můžete získat tady teď v bezva akci. V současnosti pořídíte za cenu 3 799 Kč.