Interbyt.cz

Rozkládací rohová sedací souprava Umag, Levý roh, potah Milos 84, nožky buk

Designový produkt Rozkládací rohová sedací souprava Umag, Levý roh, potah Milos 84, nožky buk od kvalitní společnosti MSF lze nakoupit u nás nyní za nejnižší cenu. V akci za cenu 14 314 Kč.
Rozkládací rohová sedací souprava Umag
Ověřit dostupnost
Značka: MSF
14 314
Popis produktu

Kvalitní sedací souprava Umag nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné rozkládání  Dodáváme v provedení levý roh (opačně než foto) Moderní a nadčasový design   Rozměry: 
218x146x93cm 
Plocha pro spaní: 185x120cm    Potah Milos 84:   SEDACÍ SOUPRAVA UMAG    Nápaditý tvar, módní kombinace materiálů a nadčasové barvy, to je sedací souprava Umag ! Tento kousek poslouží stejně dobře ve dne jako v noci. Ať již plánujete romantický večer při svíčkách nebo pohodové odpoledne s oblíbenou knihou, Umag  bude tím pravým místem odpočinku. Užijte si pocit výjimečnosti a rozhodněte se pro Umag !   Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.