Rozkládací pohovka Jana 08

Moderní pohovka Jana  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací... více informací »
Rozkládací pohovka Jana 08
Značka: DBK
6 226 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Jana  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací...

Moderní pohovka Jana 
Cena je platná pro potah na fotografii 

Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Jádro vyplněno pružinami + PUR pěnou 

 
Parametry (šířka x výška x hloubka) 
195x85x90cm 
Plocha po rozložení: 120x195cm 
 
ROZKLÁDACÍ POHOVKA JANA 
Milujete originalitu a neradi se nudíte? Nebojíte se kontrastů a barev? Jana vás nadchne. Jana dodá vašemu interiéru šmrnc, ať si vyberete jakékoliv její barevné provedení. Samozřejmostí je možnost rozložení na pohodlné lůžko. Neváhejte, štěstí máte na dosah ruky!
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Žádaný produkt Rozkládací pohovka Jana 08 dostanete nyní na našem webu v populární rubrice pohovky – 2 sedáky! Připravili jsme další výrobky ve zmíněné sekci v bezva akci! Tento výrobce DBK vám může poskytnout špičkové výrobky. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další zboží od značky DBK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento skvělý produkt Rozkládací pohovka Jana 08 jde získat již dnes tady na stránkách umístěný v rubrice pohovky – 2 sedáky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z této populární sekce ve výprodejové akci.
Tento kvalitní a žádaný výrobek Rozkládací pohovka Jana 08 lze nakoupit v pohodě tady na stránkách v rubrice pohovky – 2 sedáky! Připravili jsme ostatní kousky ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci. Věhlasná značka DBK dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Kvalitní a oblíbený kus Rozkládací pohovka Jana 08 od známého výrobce DBK můžete nakoupit tady a teď za super cenu. Právě teď za cenu 6 226 Kč.