Rozkládací pohovka Jana 07

Moderní pohovka Jana  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací... více informací »
Rozkládací pohovka Jana 07
Značka: DBK
6 226 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Jana  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací...

Moderní pohovka Jana 
Cena je platná pro potah na fotografii 

Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Jádro vyplněno pružinami + PUR pěnou 

 
Parametry (šíř™ka x výška x hloubka) 
195x85x90cm 
Plocha po rozložení: 120x195cm 
 
ROZKLÁDACÍ POHOVKA JANA 
Milujete originalitu a neradi se nudíte? Nebojíte se kontrastů a barev? Jana vás nadchne. Jana dodá vašemu interiéru šmrnc, ať si vyberete jakékoliv její barevné provedení. Samozřejmostí je možnost rozložení na pohodlné lůžko. Neváhejte, štěstí máte na dosah ruky!
Sednout si, nic nedě›lat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě› pro takové okamžiky máme př™ipraveny mě›koučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zaboř™it a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetř™it místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udě›lejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvě›lou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Exkluzivní produkt Rozkládací pohovka Jana 07 můžete pořídit bezstarostně na stránkách zařazený v kategorii pohovky – 3 sedáky! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Tento neodolatelný výrobek Rozkládací pohovka Jana 07 jde získat prostě tu na stránkách v kategorii pohovky – 2 sedáky! Připravili jsme zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední výrobce DBK svým zákazníkům dodává top sortiment Oblíbený výrobek Rozkládací pohovka Jana 07 máte možnost pořídit ještě na stránkách ve známé kategorii pohovky – 2 sedáky. Podívejte se na skvělé produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také více kousků od dodavatele DBK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel DBK dlouhodobě dodává skvělé zboží A tady je důkaz.

Zcela unikátní kus Rozkládací pohovka Jana 07 od dodavatele s dobrým jménem DBK můžete nakoupit zde výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 6 226 Kč.