Postel s roštem caroline 140x200cm – bílá/černá

Tento velmi žádaný výrobek Postel s roštem caroline 140x200cm - bílá/černá od našeho předního výrobce LB jednoduše můžete pořídit právě za výborné peníze! Cenově vychází na 8 606 Kč.
Postel s roštem caroline 140x200cm - bílá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 606

Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

V kolekci najdete postel Caroline, která svým jednoduchým a přesto elegantním stylem zaujme nejednoho nocležníka. Je vyrobena z lamina v bílém odstínu a jejím výrazným prvkem je vyšší čelo. Po obvodu bočních desek a čela je tmavý dekorační pruh, který zvýrazňuje charakter postele. Součástí postele je rošt, matraci je však nutné dokoupit. Při použití matrace o výšce 20cm, bude výška lehu/sedu 50cm. Plocha lůžka je 140x200cm.

 

Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Caroline je možno zakoupit v dvou barevných provedeních: bílá/černá a dub zlatý/černá.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Caroline najdete…