Rošt Optima Flex UP Rošt : Rozměr 200x80cm

Polohovací lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou pomocí vzduchových pístů 13 poloh v... více informací »
Rošt Optima Flex UP  Rošt : Rozměr  200x80cm
Značka: DPV
3 470 Kč
Ověřit dostupnost
Polohovací lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou pomocí vzduchových pístů 13 poloh v...

Polohovací lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou pomocí vzduchových pístů
13 poloh v oblasti hlavy a 5 v oblasti nohou
28 lamel uložených ve výkyvných pouzdrech
Nastavení tuhosti 5 lamel ve středu roštu
Zpevňující středový popruh zvyšuje životnost a stabilitu roštu
Výška cca 5cm
Nosnost roštu 130 kg
Vhodný pro pěnové a latexové matrace
Cena platí pro rozměr 80/200, 90/200, 100/200
Ceny dalších rozměrů na dotaz  Často hledaný výrobek Rošt Optima Flex UP Rošt : lze koupit rovněž tu na webu v kategorii rošty! Vyhledejte si ještě ostatní výrobky ve zmiňované kategorii za parádní cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od značky DPV. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Neodolatelný produkt jde získat také na webu zařazený v kategorii rošty! Nyní můžete koupit oblíbené zboží z této sekce na pár kliknutí! Výrobce DPV dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky DPV. Najdete je níže na této stránce.

Nový výrobek Rošt Optima Flex UP Rošt : Rozměr 200x80cm od kvalitní společnosti DPV máte možnost koupit momentálně v naši nabídce napořád výhodně. Momentálně v akci za 3 470 Kč.