Rohová sedačka ve tvaru U Lester, bílá / černá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Lester  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Rohová sedačka ve tvaru U Lester
Značka: ELT
31 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Lester  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Lester 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotografii je vyobrazený pravý roh
Sedačka v potahu eko-kůže + režná látka 
Sedačka je rozkládací s úložným prostorem 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení
Součástí je funkce polohovatlených záhlavníků 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
337x212x70-90cm 
Plocha po rozložení: 253x125cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA LESTER 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Lester. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Lester je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 Povedený produkt je k dostání lehce na webu ve známé sekci sedačky rohové! Nyní si můžete koupit unikátní zboží z této populární rubriky za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další zboží od značky ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce ELT svým zákazníkům dodává kvalitní produkty.

Oblíbený a akční kus Rohová sedačka ve tvaru U Lester, bílá / černá Roh: Orientace rohu Pravý roh od kvalitního výrobce ELT k dostání ještě dnes extra se slevou. Ve skvělé akci za 31 999 Kč.