Rohová sedačka ve tvaru U Glen, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Glen  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Rohová sedačka ve tvaru U Glen
Značka: ELT
23 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Glen  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Glen 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii je vyobrazen levý roh
Sedačka v potahu eko-kůže + režná látka 
Sedačka je rozkládací bez úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
340x200x70cm 
Plocha po rozložení: 295x120cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA GLEN
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Glen. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Glen je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 Oblíbený a akční kus Rohová sedačka ve tvaru U Glen, černá lze sehnat v pohodě tu v populární kategorii sedačky rohové! Najděte si jiné kusy ve zmíněné sekci za rozumné peníze! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další zboží od značky ELT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce ELT vás obohatí o špičkový sortiment.
Tento exkluzivní produkt Rohová sedačka ve tvaru máte možnost pořídit již dnes tady na našich stránkách umístěný v sekci sedačky tvaru u! Nyní si můžete koupit další produkty z této populární kategorie za super ceny. Přední výrobce ELT dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky A tady je důkaz.

Tento akční a ve slevě produkt Rohová sedačka ve tvaru U Glen, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh od skvělé a známé značky ELT dostanete zrovna dneska ve slevě. Aktuálně v akci od 23 799 Kč.