Luxusní rohová sedačka Aventador, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Luxusní rohová sedačka Aventador
Značka: KNS
25 467 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu černá režná látka Inari + bílé doplnky v eko-kůži 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je výsuvný taburet s úložným prostorem 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
300x200x90cm 
Plocha po rozložení: 250x150cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA AVENTADOR 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Aventador. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Aventador je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 
Oblíbený a akční produkt Luxusní rohová sedačka Aventador, černá získáte nyní na našich stránkách ve známé kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Najděte si další zboží z této populární rubriky za extra cenu. Známá značka KNS pro vás připravuje špičkové zboží. Udělejte si radost! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další zboží značky KNS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Luxusní rohová sedačka Aventador, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky se skvělou pověstí KNS jednoduše můžete najít u nás nyní za super cenu. Nabídky již od 25 467 Kč.