Sedací souprava Monte II Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní sedací souprava Monte nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na... více informací »
Sedací souprava Monte II  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: Mrs
30 868 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava Monte nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na...

 

Moderní sedací souprava Monte nyní v akci! 
Nyní za super akční cenu, která je časově omezena 
Cena je platná pro potah na fotografiích 
Kvalitní a pevný žinilkový potah Amore 
Korpus v provedení bílá eko-kůže 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava Monte je rozkládací 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání 
Polohovatelná záhlavníky jsou součástí 

 
Rozměry: 
261x200x87-103cm 
Plocha po rozložení: 200x128cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA MONTE II 
Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Monte! Tato stylová sedačka s polohováním záhlavníků se stane třešničkou na dortu ve vašem obýváku. A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. 
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Diskontní kousek Sedací souprava Monte II Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete dostat taky tady u nás v oblíbené sekci sedačky rohové! Pořiďte si kvalitní produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze. Máme toho více, podívejte se taky na další skvělé produkty od značky Mrs. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Sedací souprava Monte II Roh: Orientace rohu Pravý roh od našeho předního výrobce Mrs můžete dostat online opravdu výhodně. Aktuálně v akci za 30 868 Kč.