Moderní rohová sedací souprava Karlos U, černá/šedá

Karlos je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Karlos U
Značka: DBK
13 815 Kč
Ověřit dostupnost
Karlos je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má...

Karlos je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Sedací souprava má univerzální pravo-levý roh 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  
Kombinace potahů eko-kůže + režná látka 

 
Rozměry
300x140x80cm 
Plocha po rozložení: 270x120cm
Výška sedu: 41 cm
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA KARLOS 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Karlos bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
Karlos je sedací souprava moderního designu a kvalitního zpracování. Na první pohled zaujme především moderní kombinace dvou potahů. Souprava Karlos má univerzální roh. 
  Hodně povedený produkt Moderní rohová sedací souprava Karlos U, lze sehnat snadno na stránkách ve známé rubrice sedačky rohové. Nyní najdete ještě další výrobky z této populární kategorie za skvělou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více. Podívejte se taky na další kousky od výrobce DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce DBK má velmi kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás!

Tento akční a ve slevě produkt Moderní rohová sedací souprava Karlos U, černá/šedá můžete nakoupit prostě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci black and white klasika! Prozkoumejte ještě další kusy z této sekce jednoduše online!

Oblíbený produkt Moderní rohová sedací souprava Karlos U, černá/šedá od známé značky DBK pořídíte momentálně na webu pořád výhodně! Nyní pořídíte za 13 815 Kč.