Rohová sedací souprava Rufin, tmavě šedá

Moderní sedací souprava Rufin Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální - při... více informací »
Rohová sedací souprava Rufin
Značka: MRC
12 989 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Rufin Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální - při...

Moderní sedací souprava Rufin
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Roh sedací soupravy je univerzální – při sestavení si sami určíte polohu lenošky.
Sedací souprava je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Sedací souprava je rozkládací a má úložný prostor
Pohovka je potažena látkovým potahem Inari – látka je poměrně hrubá na dotek a napodobuje přírodní len
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
225x85x141 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha po rozložení: 200×136 cm Tento designový produkt jde nakoupit mimo jiné tady na stránkách v populární sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní koupíte ještě další zboží ze zmíněné kategorie ve výhodné akci!
Kvalitní a žádaný produkt Rohová sedací souprava Rufin, tmavě šedá máte možnost pořídit právě zde tu na našich stránkách v populární sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní získáte akční produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Často hledaný výrobek Rohová sedací souprava Rufin, tmavě šedá můžete dostat právě nyní tu na našem webu umístěný v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Podívejte se na ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce MRC vám může nabídnout prvotřídní produkty. Udělejte si radost!
Tento designový produkt jde koupit prostě tu na webu zařazený v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Najděte si skvělé produkty ze zmíněné kategorie za super peníze! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další prověřené kousky od dodavatele MRC. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Rohová sedací souprava Rufin, tmavě šedá je k dostání mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze. Kvalitní a velmi žádaný kousek lze nakoupit přímo tu na našem webu zařazený v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie snadno online. Věhlasný výrobce MRC dlouhodobě nabízí prvotřídní výrobky.! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další produkty značky MRC. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento skvělý produkt jde pořídit zrovna na našich stránkách v oblíbené rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Tato značka MRC pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty.. Přesvědčte se!
Kvalitní produkt jde sehnat právě teď tu na webu v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Máme pro vás unikátní výrobky ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel MRC představuje skvělé zboží. za překvapivě výhodné ceny. A to ještě není vše.
Tento skvělý produkt můžete sehnat zrovna tady a teď na našich stránkách v populární sekci sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní získáte ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie na pár kliknutí! V očích zákazníků populární značka MRC svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Výjimečný a žádaný produkt Rohová sedací souprava Rufin, lze sehnat jednoduše u nás v oblíbené rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní si můžete vybrat podobné výrobky z naší sekce za příznivou cenu!

Akční a ve slevě produkt Rohová sedací souprava Rufin, tmavě šedá od značky s dlouholetou historií MRC jednoduše pořídíte ještě dnes za akční cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 12 989 Kč.