Rohová sedací souprava Rufin, zelená

Moderní sedací souprava Rufin Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální - při... více informací »
Rohová sedací souprava Rufin
Značka: MRC
12 989 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Rufin Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální - při...

Moderní sedací souprava Rufin
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Roh sedací soupravy je univerzální – při sestavení si sami určíte polohu lenošky.
Sedací souprava je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Sedací souprava je rozkládací a má úložný prostor
Pohovka je potažena látkovým potahem Kronos – je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
225x85x141 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha po rozložení: 200×136 cm Akční a ve slevě kus máte možnost dostat snadno tu na stránkách umístěný v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Vyberte si vyjímečné výrobky z této známé sekce za nejlepší ceny! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Levný výrobek Rohová sedací souprava Rufin, máte možnost nakoupit aktuálně tady a teď na našem webu zařazený v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní najdete parádní zboží z této známé kategorie za outletovou cenu. Známý výrobce MRC vám představuje vynikající sortiment
Hodně žádaný produkt dostanete přímo tu na webu zařazený v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Mrkněte na ještě ostatní kusy ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. To ale není všechno, máme toho více. Podívejte se také na další kvalitní produkty značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel MRC má ve stále nabídkce skvělé zboží Nové kousky každý den!
Tento exkluzivní produkt Rohová sedací souprava Rufin, je dostupný bezprostředně tady na našem webu umístěný v kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní získáte vyjímečné zboží z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Oblíbený dodavatel MRC vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží.
Unikátní a žádaný produkt lze zakoupit přímo tu na webu v kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč! Vyberte si zlevněné produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu!
Tento skvělý produkt lze pořídit prostě u nás umístěný v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč. Připravili jsme pro vás podobné výrobky z této oblíbené sekce ve výhodné akci!
Oblíbený produkt Rohová sedací souprava Rufin, zelená můžete dostat mimo jiné tady na stránkách v oblíbené rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Máme pro vás akční produkty z naší rubriky za skvělou cenu.
Nový produkt Rohová sedací souprava Rufin, zelená můžete nakoupit rovněž tu na webu zařazený v kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní si můžete koupit zlevněné produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky MRC. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel MRC nabízí velmi kvalitní sortiment za skutečně nízé ceny!
Tento akční kousek Rohová sedací souprava Rufin, je k dostání bezprostředně na stránkách ve známé kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní pořídíte nové kousky ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Kvalitní a levný výrobek Rohová sedací souprava Rufin, zelená od předního výrobce MRC snadno můžete pořídit v naší internetové nabídce za skvělou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 12 989 Kč.