Rohová sedací souprava Rufin, šedá/ černá

Moderní sedací souprava Rufin Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální - při... více informací »
Rohová sedací souprava Rufin
Značka: MRC
12 989 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Rufin Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální - při...

Moderní sedací souprava Rufin
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Roh sedací soupravy je univerzální – při sestavení si sami určíte polohu lenošky.
Sedačka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Sedací souprava je rozkládací a má úložný prostor
Souprava je v kombinaci látkového potahu a Eko-kůže 
Látkový potah Inari – látka je poměrně hrubá na dotek a napodobuje přírodní len
Eko-kůže Madryt – silná a odolná Eko-kůže. Díky své struktuře dokonale napodobuje vzhled přírodní kůže. Má lehce matnou povrchovou úpravu. Snadno se čistí – stačí vlažná voda a mýdlo.
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
225x85x141 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha po rozložení: 200×136 cm
Výjimečný a žádaný produkt Rohová sedací souprava Rufin, je k dispozici bezprostředně tu na našem webu v kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní najdete akční produkty z této sekce v akci! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky MRC. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Zlevněný produkt lze pořídit lehce na našich stránkách v oblíbené kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní můžete získat jiné produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu!
Nový produkt Rohová sedací souprava Rufin, šedá/ černá můžete najít prostě tady a teď na našem webu umístěný v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní pořídíte ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. Možná hledáte něco jiného, máme toho více. Mrkněte na více kousků od výrobce MRC. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Žádaný kus Rohová sedací souprava Rufin, šedá/ černá jde získat rovnou tady na webu v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní si můžete koupit akční výrobky ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další zboží značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka MRC pro své zákazníky nabízí top sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!
Výjimečný a žádaný produkt Rohová sedací souprava Rufin, jde získat aktuálně tu na webu umístěný v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní pořídíte nové produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky MRC. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel MRC vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami.

Povedený produkt Rohová sedací souprava Rufin, šedá/ černá najdete prostě tu na webu ve známé sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Získejte parádní kousky z této známé rubriky za báječnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka MRC prodává vynikající zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další zboží od značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento zlevněný výrobek Rohová sedací souprava Rufin, šedá/ můžete najít pohodlně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Prozkoumejte skvělé zboží ve zmiňované kategorii za internetové ceny. V očích zákazníků populární značka MRC představuje velmi kvalitní produkty

Tento nejprodávanější produkt Rohová sedací souprava Rufin, šedá/ je dostupný právě nyní tady u nás umístěný v kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč! Máme pro vás unikátní produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu. Věhlasný dodavatel MRC prodává velmi kvalitní sortiment.. A to ještě není vše! To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele MRC. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Kvalitní a velmi žádaný produkt Rohová sedací souprava Rufin, šedá/ černá získáte bezstarostně na stránkách v kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní získáte jiné produkty z naší kategorie za extra cenu! To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele MRC. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento oblíbený produkt můžete najít rovnou tady a teď na našich stránkách v populární sekci sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze. V očích zákazníků populární výrobce MRC poskytuje vynikající zboží.. A to je teprve začátek!

Tento skvělý výrobek Rohová sedací souprava Rufin, šedá/ černá od této skvělé značky MRC pohodlně nakoupíte online za výhodné peníze! V akci od 12 989 Kč.