Moderní rohová sedací souprava Lara MAX, šedá

Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má univerzální... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Lara MAX
Značka: DBK
18 349 Kč
Ověřit dostupnost
Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má univerzální...

Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Sedací souprava má univerzální pravo-levý roh 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  

 
Rozměry
292x180cm 
Plocha po rozložení: 237x131cm
Výška sedu: 45 cm
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA LARA 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Lara bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
  Levný produkt Moderní rohová sedací souprava Lara MAX, šedá můžete sehnat nyní tu na našem webu v kategorii sedačky rohové. Najděte si akční produkty z této populární kategorie z pohodlí domova! U nás nabízíme více, máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Moderní rohová sedací souprava Lara MAX, šedá značky DBK seženete aktuálně na webu za výborné peníze! Stojí teď u nás 18 349 Kč.