Rohová předsíňová stěna sofia – béžová/lento

Akční výrobek Rohová předsíňová stěna sofia - béžová/lento od výrobce se zárukou kvality LB můžete koupit právě teď v nabídce opravdu výhodně. Levně za cenu 34 188 Kč.
Rohová předsíňová stěna sofia - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
34 188

Popis produktu

Nábytek do předsíně z kolekce Sofia je vyroben v neoklasicistním stylu a to znamená, že jeho design zůstane v módě po mnoho let. Design je inspirován rustikálním stylem, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá. Netradiční frézované vzory na předních částech napodobují složité vyřezávané desky, které byly ve starověku vyráběny ručním opracováním. Jednoduchost a přímočarost zdůrazňují zvláštní harmonii. Pro výrobu bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento.

 

S elegantním prolamovaným frézováním a zlatým nástřikem na předních částech působí předsíň luxusně. Patina na čílkách dává vstupní hale otisk vznešených klasiků. Krásné úchytky v barvě starého bronzu doplňují stylový obraz předsíně. Nábytek stojí na podpěrkách, jejichž výšku je možné jednotlivě upravovat až do 10 mm, což vizuálně usnadňuje…