Sedací souprava Kamil 2 – HIT 2015 Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Kamil nyní se slevou 43%!  Dodáváme v pravém či levém provedení rohu  Akce je platná pro krémový... více informací »
Sedací souprava Kamil 2 - HIT 2015  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: WMX
9 535 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Kamil nyní se slevou 43%!  Dodáváme v pravém či levém provedení rohu  Akce je platná pro krémový...

Moderní sedací souprava Kamil nyní se slevou 43%! 
Dodáváme v pravém či levém provedení rohu 
Akce je platná pro krémový potah jako na fotografii 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Volně› ložené polštáře jsou v ceně sedací soupravy 
Díky polštářům si můžete vytvořit ideální relaxační polohu 
Kvalitní a stabilní dřevěná konstrukce 

 
Parametry: (šířka x hloubka x výška)
228x140x85cm 
Rozklad: 204x118cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA KAMIL 
Moderní, stylová a praktická, taková je sedací souprava Kamil. Pohodlně se usaďte a odpočívejte, sedací souprava Kamil je pro to jako stvořená. Každý si může rozmístit polštáře podle libosti a ke štěstí vám nebude takřka nic chybět.
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Žádaný výrobek Sedací souprava Kamil 2 – HIT 2015 Roh: Orientace rohu Pravý roh lze koupit právě zde tady na našem webu v populární rubrice sedačky rohové. Nyní můžete získat nové produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci!
Velmi prodávaný kus Sedací souprava Kamil 2 – HIT 2015 Roh: Orientace rohu Pravý roh jde sehnat bezstarostně tady na webu ve známé kategorii sedačky do 10 tis. kč. Připravili jsme pro vás akční kousky z této známé kategorie za super peníze. To ale není všechno, nebojte, máme toho více! U nás najdete další skvělé produkty od výrobce WMX. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený výrobek Sedací souprava Kamil 2 - HIT 2015 Roh: Orientace rohu Pravý roh od dodavatele kvalitních produktů WMX jednoduše můžete najít zrovna dneska ve výhodné akci. Nyní lze objednat jen za 9 535 Kč.