Rozkládací rohová sedací souprava Jazz medium Roh: Orientace rohu Levý roh

Kvalitní sedací souprava Drass nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací  Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné... více informací »
Rozkládací rohová sedací souprava Jazz medium      Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: MSF
26 171 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní sedací souprava Drass nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací  Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné...

Kvalitní sedací souprava Drass nyní se slevou 
Sedací souprava je rozkládací 
Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné rozkládání 
Cena je platná pro potah jako na fotografii 
Dodáváme v provedení pravý či levý roh 
Moderní a nadčasový design
Pohodlné polohovací záhlavníky jsou v ceně sedačky 

Rozměry: 
257x197cm 
Plocha pro spaní: 182x120cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA DRASS 
 
Nápaditý tvar, módní kombinace materiálů a nadčasové barvy, to je sedací souprava Drass! Tento kousek poslouží stejně dobře ve dne jako v noci. Ať již plánujete romantický večer při svíčkách nebo pohodové odpoledne s oblíbenou knihou, Drass bude tím pravým místem odpočinku. Užijte si pocit výjimečnosti a rozhodněte se pro Drass! 
 
Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů.  Tento oblíbený produkt Rozkládací rohová sedací souprava Jazz medium Roh: Orientace rohu Levý roh můžete najít již dnes tady u nás v kategorii sedačky rohové. Nyní získáte ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice ve slevě! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na více skvělých produktů od značky MSF. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Hodně povedený produkt Rozkládací rohová sedací souprava Jazz medium Roh: Orientace rohu Levý roh jde získat právě nyní u nás zařazený v kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Nyní pořídíte parádní zboží z naší sekce za nejnižší cenu! U zákazníků oblíbená značka MSF nabízí kvalitní produkty.
Akční produkt seženete taky na našich stránkách zařazený v rubrice sedačky nad 15 tis. kč. Připravili jsme pro vás skvělé výrobky z této oblíbené sekce za nejnižší cenu.

Levný produkt Rozkládací rohová sedací souprava Jazz medium Roh: Orientace rohu Levý roh od této skvělé značky MSF můžete koupit momentálně na našich stránkách extra se slevou! Nyní pořídíte za 26 171 Kč.