Luxusní rohová sedačka Aventador, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Luxusní rohová sedačka Aventador
Značka: KNS
25 467 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu režná látka Inari 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je výsuvný taburet s úložným prostorem 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
300x200x90cm 
Plocha po rozložení: 250x150cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA AVENTADOR 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Aventador. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Aventador je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 Tento unikátní kousek Luxusní rohová sedačka Aventador, šedá lze nakoupit zrovna tady a teď na našem webu zařazený v sekci sedačky nad 15 tis. kč! Nyní získáte ještě ostatní produkty z této populární sekce za rozumné peníze! To však není všechno, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete více produktů od značky KNS. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Luxusní rohová sedačka Aventador, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od přední společnosti KNS lze sehnat momentálně v naši nabídce za akční cenu! Momentálně k dispozici za 25 467 Kč.