Moderní rohová sedačka Santos, béžová Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Santos  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Santos
Značka: ELT
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Santos  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Santos 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Sedačka je rozkládací bez úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
295x195x80cm 
Plocha po rozložení: 210x126cm
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA SANTOS 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Santos. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Santos je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Oblíbený kousek získáte bez problémů tu v oblíbené sekci sedačky rohové! Nyní koupíte ostatní výrobky z této rubriky za výhodnou cenu.
Zlevněný produkt Moderní rohová sedačka Santos, béžová Roh: Orientace rohu Levý roh jde nakoupit bez problémů tady u nás v rubrice sedačky nad 15 tis. kč. Mrkněte na jiné výrobky z této rubriky za příznivou cenu! Známý výrobce ELT má na skladě vynikající produkty.

Hodně žádaný produkt Moderní rohová sedačka Santos, béžová Roh: Orientace rohu Levý roh od top výrobce ELT můžete najít na našich stránkách teď právě levně. Teď v akci 20 999 Kč.