Moderní rohová sedací souprava Indigo LUX Roh: Orientace rohu Pravý roh

Indigo je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací  Sedací soupravu dodáváme v provedení... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Indigo LUX  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: IDZ
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Indigo je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací  Sedací soupravu dodáváme v provedení...

Indigo je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací 
Sedací soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení 
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  
Sedací souprava je potažena režnou látkou

 
Rozměry
274x184cm 
Plocha po rozložení: 221x132cm 
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA INDIGO 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Indigo bude perlou vašeho obýváku. Elegantní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
 Tento unikátní kousek Moderní rohová sedací souprava Indigo LUX Roh: Orientace rohu Pravý roh je k získání také tady na našich stránkách v rubrice sedačky nad 15 tis. kč. Nyní si můžete pořídit parádní výrobky z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. To však není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní kousky značky IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel IDZ představuje vynikající produkty.
Tento žádaný produkt je k získání bezprostředně tady a teď na našem webu v populární kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Nyní najdete vyjímečné výrobky ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Máme toho více, podívejte se taky na více kousků od dodavatele IDZ. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Moderní rohová sedací souprava Indigo LUX Roh: Orientace rohu Pravý roh od výrobce se skvělou pověstí IDZ jednoduše seženete teď za akční cenu! V akci za 19 999 Kč.