Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Bravo Nyní za super akční cenu jen u nás! Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo
Značka: Mjn
27 819 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Bravo Nyní za super akční cenu jen u nás! Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Bravo
Nyní za super akční cenu jen u nás!
Cena je platná pro potah na hlavní gotografii
Soupravy dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii je sedačka v provedení pravého rohu
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru
Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy
Díky polštářů, které můžete využít k relaxaci
Zadní část očalouněna původního potahem jako korpus

 
Rozměry: (délka x šířka x výška)
345x205x151x76cm
Plocha po rozložení: 302x128cm
 
LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA BRAVO
OH la la ! Tak tohle je opravdu povedený, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že chcete nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Bravo příjemně pohostí všechny vaše přátele a vy tak máte oblíbené návštěvníky . Moderní kombinace eko-kůže a tkaniny , tisk barevné barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašim návštěvníkům interiér punc svých. Díky vašemu prostornosti se stává dominantou vašeho domova !
 
Bravo je sedací souprava velmi moderního designu . Pokud chcete moderní design a praktičnost, Bravo pro vás bude správná volba. Praktická stránka zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, snadno si díky příjemným návštěvníkům při sezení nebo ležení . Soupravy Bravo si můžete vybrat v provedení pravý nebo levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a látek rozzáří každý pokoj.  
  Nový produkt Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/tmavě šedá je k dispozici také tady na našich stránkách zařazený v sekci sedačky rohové. Máme pro vás ostatní zboží z této oblíbené sekce za skvělou cenu!

Tento oblíbený výrobek Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/tmavě šedá získáte taky tu umístěný v rubrice trendy top design 2021. Najděte si unikátní produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu. Přední výrobce Mjn má top výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!

Neodolatelný kousek Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky s dlouholetou historií Mjn lze koupit ještě dnes za skvělou cenu. Nyní za akční cenu 27 819 Kč.