Sedací souprava Neron s úložným prostorem, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Neron   Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní fotografii  Soupravu... více informací »
Sedací souprava Neron s úložným prostorem
Značka: Mjn
30 626 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Neron   Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní fotografii  Soupravu...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Neron  
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potahna hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii sedačka v provedení pravý roh
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy 
Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Můžete také zvolit pouze jeden potah na celou soupravu 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
342x202x76cm 
Plocha po rozložení: 290x125cm 
 
LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA NERON  
Oh là là ! Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že byste nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Neron pohodlně pohostí všechny vaše přátelé a vy tak budete oblíbenými hostiteli. Moderní kombinace eko-kůže a tkaniny, vytříbené barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašemu interiéru punc luxusu. Díky své prostornosti se okamžitě stane dominantou vašeho interiéru!
 
  Tento unikátní produkt Sedací souprava Neron s úložným prostorem, šedá Roh: Orientace pořídíte také tady u nás v populární rubrice sedačky rohové! Nyní najdete ještě jiné produkty z této známé sekce za internetové ceny. Tato vyjímečná značka Mjn má k dispozici prvotřídní sortiment A to je teprve začátek!

Tento neodolatelný výrobek Sedací souprava Neron s úložným prostorem, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od našeho výrobce Mjn snadno najdete tady teď ve výhodné akci. Teď za akční cenu 30 626 Kč.