Designová rohová sedačka Axel, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Axel  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní fotografii  Soupravu... více informací »
Designová rohová sedačka Axel
Značka: KNS
22 919 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Axel  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní fotografii  Soupravu...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Axel 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potahna hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu režná látka + korpus v modní eko-kůži 
Sedačka nemá rozklad a úl. prostor 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
325x220x80cm 
Plocha po rozložení: nemá rozklad 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA AXEL 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Axel . Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Axel je prostorově úsporná sedačka, ale poslouží stejně dobře jako její větší sourozenci. 
 
Tento exkluzivní produkt Designová rohová sedačka Axel, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh jde nakoupit právě teď tady u nás umístěný v sekci sedačky nad 15 tis. kč! Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmíněné sekci v akci!

Velmi oblíbený produkt Designová rohová sedačka Axel, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky se skvělou pověstí KNS můžete pořídit tady a teď za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 22 919 Kč.