Kvalitní rohová sedačka Dorris, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Dorris  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Kvalitní rohová sedačka Dorris
Značka: ELT
23 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Dorris  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Dorris 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii sedačka v provedení levý roh
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu eko-kůže + režná látka 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
312x210x150x95cm 
Plocha po rozložení: 285x130cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA DORRIS 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Dorris. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Dorris je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Tento vynikající produkt Kvalitní rohová sedačka Dorris, bílá/šedá Roh: můžete koupit bez obtíží tu na našich stránkách v populární rubrice sedačky rohové! Máme pro vás parádní produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel ELT svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky Tento neodolatelný produkt Kvalitní rohová sedačka Dorris, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh lze nakoupit bez problémů tady na stránkách umístěný v kategorii sedačky tvaru u! Nyní získáte zlevněné kusy z této populární sekce za super cenu. Oblíbená značka ELT pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento výjimečný produkt Kvalitní rohová sedačka Dorris, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh je k dispozici teď u nás v kategorii sedačky tvaru u! Nyní koupíte unikátní produkty z této populární sekce ve slevě. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kousky od značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento kvalitní produkt Kvalitní rohová sedačka Dorris, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh máte možnost koupit teď tady a teď na našich stránkách v kategorii sedačky tvaru u. Mrkněte na parádní produkty z této sekce za extra cenu!

Žádaný produkt Kvalitní rohová sedačka Dorris, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od našeho výrobce ELT jednoduše získáte tady teď právě výhodně! Nyní nakoupíte za 23 999 Kč.