Stylová rohová sedačka Portos, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Stylová a kvalitní sedací souprava Portos  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Stylová rohová sedačka Portos
Značka: ELT
18 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Stylová a kvalitní sedací souprava Portos  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Stylová a kvalitní sedací souprava Portos 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
235x140x90cm 
Plocha po rozložení: 195x125cm 
 
STYLOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA PORTOS 
 
Stylový design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Portos. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou barevných odstínů je současným trendem. Portos je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Tento unikátní produkt lze pořídit jednoduše tu ve známé kategorii sedačky rohové! Máme pro vás kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze.
Tento skvělý kus Stylová rohová sedačka Portos, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh jde sehnat jednoduše tu na stránkách umístěný v kategorii sedačky nad 15 tis. kč. Připravili jsme pro vás skvělé produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze! Tato vyjímečná značka ELT má vysoce kvalitní zboží. A to je teprve začátek!
Unikátní a oblíbený produkt Stylová rohová sedačka Portos, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh je k sehnání v pohodě na našich stránkách v kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Nyní koupíte další produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu!

Zlevněný produkt Stylová rohová sedačka Portos, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh od dodavatele s dlouholetou historií ELT snadno seženete ještě dnes za rozumné peníze. Akční cena od 18 499 Kč.