Rozkládací rohová sedací souprava Umag Roh: Orientace rohu Pravý roh

Kvalitní sedací souprava Umag nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru Cena je platná pro potah jako na... více informací »
Rozkládací rohová sedací souprava Umag Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: MSF
15 464 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní sedací souprava Umag nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru Cena je platná pro potah jako na...

Kvalitní sedací souprava Umag nyní se slevou 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru
Cena je platná pro potah jako na fotografii 
Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné rozkládání 
Dodáváme v provedení pravý či levý roh 
Moderní a nadčasový design

 
Rozměry: 
218x146x93cm 
Plocha pro spaní: 185x120cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA UMAG 
 
Nápaditý tvar, módní kombinace materiálů a nadčasové barvy, to je sedací souprava Umag ! Tento kousek poslouží stejně dobře ve dne jako v noci. Ať již plánujete romantický večer při svíčkách nebo pohodové odpoledne s oblíbenou knihou, Umag  bude tím pravým místem odpočinku. Užijte si pocit výjimečnosti a rozhodněte se pro Umag !
 
Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů. 

Tento unikátní výrobek Rozkládací rohová sedací souprava Umag Roh: Orientace rohu Pravý roh od skvělé značky MSF jde získat právě teď v naší nabídce extra výhodně! Teď za akční cenu 15 464 Kč.