Moderní rohová sedačka Filip, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Filip
Značka: ELT
17 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Filip 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka v potahu eko-kůže + režná látka 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
268x167x73cm 
Plocha po rozložení: 195x125cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA FILIP 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Filip. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Filip je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Povedený kus máte možnost sehnat lehce tu na stránkách ve známé rubrice sedačky rohové! Nyní si můžete koupit oblíbené výrobky ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu!
Vynikající produkt lze sehnat v pohodě na stránkách zařazený v kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmiňované sekci za akční cenu. Oblíbený a kvalitní produkt Moderní rohová sedačka Filip, bílá/šedá Roh: Orientace máte možnost dostat právě tu v sekci sedačky nad 15 tis. kč. Prozkoumejte parádní kousky z této známé kategorie za outletovou cenu! Významný výrobce ELT vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na více skvělých kousků od značky ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Moderní rohová sedačka Filip, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od top značky ELT můžete koupit aktuálně na webu za rozumné peníze. Nabídky od 17 799 Kč.