Moderní rohová sedací souprava Indigo SUPER Roh: Orientace rohu Levý roh

Indigo je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací  Sedací soupravu dodáváme v provedení... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Indigo SUPER    Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: IDZ
25 999 Kč
Ověřit dostupnost
Indigo je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací  Sedací soupravu dodáváme v provedení...

Indigo je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací 
Sedací soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotografii je vyobrazen pravý roh
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení 
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  
Sedací souprava je potažena režnou látkou

 
Rozměry
332x185cm 
Plocha po rozložení: 278x132cm 
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA INDIGO 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Indigo bude perlou vašeho obýváku. Elegantní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
 
Tento oblíbený kus pořídíte již dnes tu umístěný v rubrice sedačky nad 15 tis. kč. Prozkoumejte parádní produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! To není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více produktů značky IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka IDZ vám poskytuje kvalitní zboží.

Tento nejprodávanější produkt Moderní rohová sedací souprava Indigo SUPER lze pořídit bez obtíží tady na webu umístěný v sekci sedačky tvaru u. Nyní získáte unikátní výrobky z této rubriky na pár kliknutí! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Moderní rohová sedací souprava Indigo SUPER Roh: Orientace rohu Levý roh od společnosti s výborným jménem IDZ snadno pořídíte online za báječnou cenu. Teď v akci 25 999 Kč.