Stylová rohová sedačka Portos, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Stylová a kvalitní sedací souprava Portos  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Stylová rohová sedačka Portos
Značka: ELT
18 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Stylová a kvalitní sedací souprava Portos  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Stylová a kvalitní sedací souprava Portos 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
235x140x90cm 
Plocha po rozložení: 195x125cm 
 
STYLOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA PORTOS 
 
Stylový design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Portos. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou barevných odstínů je současným trendem. Portos je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 
Hodně oblíbený produkt můžete dostat v pohodě na stránkách ve známé rubrice sedačky nad 15 tis. kč! Připravili jsme pro vás zcela nové výrobky z této populární sekce na pár kliknutí! Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také více produktů od výrobce ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Tento velmi oblíbený výrobek Stylová rohová sedačka Portos, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh je k získání snadno tu na našich stránkách v populární kategorii sedačky nad 15 tis. kč. Mrkněte na ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za super peníze. Významný dodavatel ELT dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Kvalitní a žádaný produkt Stylová rohová sedačka Portos, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh od přední značky ELT máte možnost dostat v naší internetové nabídce téměř zdarma. Akční ceny již od 18 499 Kč.