Luxusní sedací souprava Laguna Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Laguna  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedací... více informací »
Luxusní sedací souprava Laguna  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: Mjn
29 263 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Laguna  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedací...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Laguna 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Soušástí je funce polohovatelných záhlavníků 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  
Sedací souprava má zadní stranou čalouněnou

 
 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
272x219x85cm 
Plocha po rozložení: 197x126cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA LAGUNA 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Laguna. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku. Dá se rozložit na pohodlné lůžko a úložný prostor pojme vše, pro co jste doposud nenašli vhodné místo. 
 
Laguna je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Laguna pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Soupravu Laguna si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh. 
 
 
Často hledaný produkt seženete bez problémů u nás umístěný v kategorii sedačky rohové! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této populární rubriky ve výhodné akci. Známý výrobce Mjn dlouhodobě dodává kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další kvalitní produkty od dodavatele Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený kus Luxusní sedací souprava Laguna Roh: Orientace rohu Pravý roh od dodavatele kvalitních produktů Mjn k dostání právě nyní na našich stránkách ve výprodejové akci. Výhodně teď u nás za 29 263 Kč.