Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Bravo Nyní za super akční cenu jen u nás! Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo
Značka: Mjn
27 284 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Bravo Nyní za super akční cenu jen u nás! Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Bravo
Nyní za super akční cenu jen u nás!
Cena je platná pro potah na hlavní gotografii
Soupravy dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii je sedačka v provedení pravého rohu
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru
Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy
Díky polštářů, které můžete využít k relaxaci
Zadní část očalouněna původního potahem jako korpus

 
Rozměry: (délka x šířka x výška)
345x205x151x76cm
Plocha po rozložení: 302x128cm
 
LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA BRAVO
OH la la ! Tak tohle je opravdu povedený, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že chcete nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Bravo příjemně pohostí všechny vaše přátele a vy tak máte oblíbené návštěvníky . Moderní kombinace eko-kůže a tkaniny , tisk barevné barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašim návštěvníkům interiérové punčochy. Díky vašemu prostornosti se stává dominantou vašeho domova !
 
Bravo je sedací souprava velmi moderního designu . Pokud chcete moderní design a praktičnost, Bravo pro vás bude správná volba. Praktická stránka zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, snadno si díky příjemným návštěvníkům při sezení nebo ležení . Soupravy Bravo si můžete vybrat v provedení pravý nebo levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a látek rozzáří každý pokoj.  
  Nejprodávanější produkt Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/šedá Roh: lze pořídit právě nyní tady u nás v sekci sedačky rohové. Mrkněte na parádní produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu. To není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další zboží značky Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený a kvalitní produkt jde pořídit již dnes tu na webu v populární kategorii trendy top design 2021. Máme pro vás akční zboží ve zmiňované sekci za rozumné peníze! Věhlasný výrobce Mjn nabízí prvotřídní sortiment. U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další zboží značky Mjn. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento velmi oblíbený produkt můžete najít snadno tady u nás v populární sekci trendy top design 2021! Nyní můžete najít ještě další výrobky z naší sekce za výborné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od značky Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Povedený kousek Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky s dobrým jménem Mjn jde sehnat tady teď právě pořád výhodně! Výhodně za 27 284 Kč.