Luxusní box spring postel Amadeus + LED 180×200 Amadeus : Potah Režná látka Savana 21

  Moderní box spring postel Arkea Akční cena platí pro všechny potahy v nabídce  Postel je dodávána včetně... více informací »
Luxusní box spring postel Amadeus + LED 180x200  Amadeus : Potah  Režná látka Savana 21
Značka: ELT
21 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Arkea Akční cena platí pro všechny potahy v nabídce  Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Arkea
Akční cena platí pro všechny potahy v nabídce 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
LED osvětlení je v ceně postele 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
180x200x126cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 70cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
  Kvalitní a žádaný produkt naleznete bez obtíží tady na webu v oblíbené sekci postele 180×200 cm! Nyní pořídíte ještě jiné kusy z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu.
Tento skvělý produkt lze získat teď tu umístěný v kategorii boxsprings postele. Připravili jsme unikátní produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce ELT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce ELT svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty.
Ve slevě tento produkt máte možnost získat bez obtíží na našich stránkách v rubrice boxsprings postele! Najděte si další kusy ve zmíněné rubrice jednoduše online! Oblíbený dodavatel ELT dlouhodobě prodává špičkové zboží. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další kvalitní produkty značky ELT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento exkluzivní produkt je k získání ještě tady u nás v kategorii boxsprings postele! Připravili jsme vyjímečné zboží z této známé sekce za nejnižší cenu! Tento výrobce ELT pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Luxusní box spring postel Amadeus + LED 180x200 Amadeus : Potah Režná látka Savana 21 od výrobce s dobrým jménem ELT snadno můžete sehnat aktuálně na webu extra se slevou. Produkt nakoupíte teď u nás za 21 499 Kč.