Luxusní komoda Borgo, dub san remo

Velmi moderní komoda Borgo  Korpus: dub san remo Dvířka: dub san remo Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou... více informací »
Luxusní komoda Borgo
Značka: IMS
4 600 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní komoda Borgo  Korpus: dub san remo Dvířka: dub san remo Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou...

Velmi moderní komoda Borgo 
Korpus: dub san remo
Dvířka: dub san remo
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Rozměry: šířka: 132cm, hloubka: 39cm, výška: 70cm
 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Žádaný produkt je dostupný také tu na webu v oblíbené rubrice ložnice! Najděte si nové kousky z této rubriky za skvělou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce IMS vám představuje špičkový sortiment. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele IMS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Hodně žádaný produkt získáte lehce na webu v populární kategorii kombinované komody. Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! To však není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další prověřené produkty značky IMS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka IMS vám může poskytnout špičkové produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento akční produkt Luxusní komoda Borgo, dub san remo od značky se zárukou kvality IMS lze nakoupit u nás nyní skutečně výhodně! Za bezkonkureční cenu 4 600 Kč.