Psací stůl se závěsným regálem trendy – dub zlatý/bílá/růžová

Tento unikátní produkt Psací stůl se závěsným regálem trendy - dub zlatý/bílá/růžová originál od značky LB lze koupit v naší internetové nabídce za výhodnou cenu. Akční ceny již od 4 562 Kč.
Psací stůl se závěsným regálem trendy - dub zlatý/bílá/růžová
Ověřit dostupnost
Značka: LB
4 562

Popis produktu

Pokud potřebujete vybavit dětské nebo studentské pokoje kvalitním a praktickým nábytkem, doporučujeme Vám kolekci Trendy. Navíc jde o sestavu, kterou můžete použít jak pro malé, tak velké studenty. Tato jedinečná kolekce vyniká hlavně svým materiálovým provedením. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z lamina (tl.16mm,26mm) v dekoru dřeva dub zlatý. Díky variabilitě kolekce Trendy, můžete z jednotlivých dílů poskládat sestavu, která bude vašemu dítěti vyhovovat.

V každém dětském pokoji nesmí chybět psací stůl, kde si naši malí i velcí studenti vypracovávají úkoly nebo odkládají jiné pomůcky. Nabízený psací stůl Trendy má jednoduchý design. Je rovný, horní a boční deska je vyrobena z lamina v dekoru dřeva dub zlatý. Druhá strana stolu má kovovou opěru v černém matu a bílou deskou. Maximální zatížení horní desky je do 15kg. Nad psacím stolem je umístěný závěsný regál v dekoru dřeva dub zlatý, s růžovou horní lištou, vedle kterého je růžový závěsný box. Obojí poslouží k umístění knih nebo…