Regál Tango TR50

Moderní regál Tango TR50  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška... více informací »
Regál Tango TR50
Značka: GIB
2 200 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní regál Tango TR50  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška...

Moderní regál Tango TR50 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x193x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Tento designový výrobek Regál Tango TR50 máte možnost dostat mimo jiné tady na webu v oblíbené rubrice dětské regály. Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této známé sekce za extra cenu. Tato značka GIB pro své zákazníky prodává velmi kvalitní výrobky A to je teprve začátek!

Designový produkt Regál Tango TR50 od výrobce se skvělou pověstí GIB snadno získáte online za báječnou cenu! Momentálně k dispozici za 2 200 Kč.